„Kosmiczne małżeństwo. Dlaczego tak wiele tradycyjnych małżeństw się nie udaje?

Twój prawdziwy partner został już wybrany, jest ustawiony odgórnie. Kosmos wie. Twoja dusza wie. Twój intuicyjny instynkt wie. Już wcześniej byliście partnerami z wielu wcieleń.
Nie ma nic „nowego”, wydaje się, że wcześniej byłeś żonaty lub zamężna sto razy. Ta druga osoba wie, co powiedzieć lub nie, aby rozwinąć ten proces.
Zawsze będziecie wracać do siebie lub trzymać się razem w jakiś sposób, a wszystko to z powodu ogromnego magnetycznego przyciągania do siebie.
Jak mówią w filmie Avatar „Widzę cię”.
Te słowa to więcej niż „Kocham cię”.
Słowa mają za sobą o wiele więcej wymiarów.
„Widzę twoją duszę.” Kocham twoją duszę, ze wszystkimi aspektami, które się z nią wiążą. Wszystko. Całe opakowanie. – To znaczy „Widzę cię”.

Wiele osób nie uważa tego za atrakcyjne, aby poślubić się w tradycyjny sposób. Mówimy o ślubach, których nie czujemy w sercu, podpisujemy „kontrakt” dla instytucji i wydajemy dużo pieniędzy na świętą ceremonię, która wykracza poza potrzebę.

Na wszystko jest czas i miejsce.
Nie możesz zmienić czyichś uczuć, i nie możesz „sprawić, żeby to działało”, kiedy zostało już zakończone, gdy druga osoba nie walczy o miłość. Potrzeba dwojga do Tanga, to taniec kochanka …
Na drodze swoich przeszłych związków i spraw, nauczyłeś się kim jesteś, czego potrzebujesz, aby błyszczeć, kwitnąć, zakwitnąć i pozostać silnym w świecie, który ma tyle wyzwań.
Dowiedziałeś się o swojej osobowości i aspektach ego. Nauczyłeś się, jak być silną osobą i jak sprawić, by przyszły partner był potężną i silną osobą dzięki wibracji, którą możesz wysłać w oparciu o Prawdę. W ten sposób kochasz i to sprawia, że druga osoba jest silniejsza, a nie słabsza.

Twoja refleksja – Spotykaj się…
Kiedy znajdziesz kogoś, kto jest wierny swojej własnej duszy, kto odkrył własne bóle, leczył je sam i stworzył siłę, by się z niej wydostać … Jest w stanie oddać się tobie.
Musi być wierny swojej ESENCJI. A to wymaga mądrości, poszukiwania duszy, upadku i wstawania.

Kiedy jesteś oddany samemu sobie, ponieważ widziałeś zarówno najciemniejsze, jak i najjaśniejsze miejsca, to jesteś w stanie „zobaczyć” swoje odbicie w kimś innym. Kiedy czujesz, że partner żyje z serca i kocha siebie, nie będziesz miał związku opartego na strachu. Na przykład twój partner może przebywać w pokoju z dwudziestoma pięknymi innymi osobami lub bez Ciebie podróżować po świecie. Możesz pozwolić mu mieć tysiące przyjaciół i po prostu jednocześnie mieć „spokój i zaufanie”, ponieważ wiesz, że Wasze zaangażowanie jest z serca.

Jest to boskie połączenie. Oboje macie odpoczynek i spokój, a nie relację opartą na strachu. Możesz mieć własną podróż, swoją własną ścieżkę, a jednak … Znasz ścieżkę ukochanej osoby, która jest tuż obok Ciebie. Możesz usiąść i oddychać.
Kiedy masz spokój i odpoczynek z partnerem, dzieje się tak dlatego, że czujesz, że możesz zaufać tej osobie. I wiesz, że możesz jednocześnie ufać sobie.
Małżeństwo bez połączenia z prawdziwym sercem…
Tak wiele tradycyjnych małżeństw „zrywa”, ponieważ nie jest to związek oparty na połączeniu serca. Nie opiera się na prawdziwej podróży dusz. Opiera się na czynnikach zewnętrznych, takich jak standardy społeczne.
Rzeczy takie jak pieniądze, bezpieczeństwo i tęsknota za kimś, kto sprawi, że poczujesz się kompletny, to niektóre z głównych powodów, dla których spieszymy się, by wziąć ślub.
Dlaczego musimy udowodnić, że nasza miłość jest prawdziwa? Powinno to być oczywiste dla wszystkich.
Większość ludzi boryka się z ideą miłości własnej i tego, jak czuć się bezpiecznie w sobie.
Kiedy jesteś w stanie poświęcić sobie uwagę, to karmisz się pokarmem duszy, miłością i spełnieniem. Nie musisz szukać miłości na zewnątrz. To już zawsze istnieje w tobie. Ciemność rozpływa się w świetle miłości.
Energia serca jest totalnie silna, o wiele potężniejsza niż moc umysłu. Wielka szkoda, że nie przypisujemy jej zasług, na które naprawdę zasługuje.

W kosmicznym małżeństwie wszystkie „niewidzialne” i mroczne miejsca ukryte głęboko w sercu pojawią się w świetle miłości. Miłość jest najwyższą wibracją. Ciemność jest znacznie mniejszą.
Jeśli ktoś Cię naprawdę cię kocha, wszystkie niewidoczne aspekty się pojawią, ponieważ mają za zadanie pokazania ci tego co możesz zmienić.
Po prostu oddychaj, chodź, śpiewaj, tańcz, płacz i nie oceniaj swoich lęków i niepewności.
Kiedy możemy naprawdę powiedzieć „dziękuję” i „widzę cię”, wówczas tworzymy prawdziwą transformację w nas.
Nie myśl, że twój kochanek jest przyczyną tego bólu. Zobacz to inaczej. Twój kochanek tylko podnosi lustro i chce cię uzdrowić, pokazując ci wszystkie aspekty siebie. Czasami nie chcemy patrzeć, ale to jedyny sposób na rozwój.”

https://www.enlightened-consciousness.com/cosmic-marriage-…/

Namaste 🙏
Wasza,
Milena Gołda