Kim jestem pytacie?

Milena Anna Gołda –  businesswoman, praktyk życia i biznesu. Od około 20 lat z sukcesem prowadzę agencję medialną Mag Press Agency, pracuję z amerykańskimi magazynami takimi jak Harvard Business Review, Fortune czy Foreign Policy.
W tym czasie przeprowadziłam tysiące wywiadów z Prezydentami, Premierami, Ministrami, miliarderami i milionerami, Prezesami ogromnych światowych firm. Odkryłam co przyczynia się do tego, że ludzie odnoszą sukces, jakie mają przyzwyczajenia i jakie mają blokady w drodze do sukcesu.

Pracowałam w ponad 30 krajach na 5 kontynentach. Od 11 lat jestem współwłaścicielką magazynu online CEO World Magazine. Te kraje to między innymi: Grecja, Cypr, Austria, Hiszpania, Portugalia, Gruzja, Azerbejdżan, Namibia, Gwinea, Wielka Brytania, Ameryka, Trynidad i Tobago, Luksemburg, Szwajcaria, Egipt, Maroko, Dubaj, Barbados, Malezja, Malawi, Gwatemala, Polska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Maroko.

Wielokrotnie występowałam na konferencjach inwestycyjnych, dla start upów oraz na konferencji Frost and Souilvan przed 800 prezesami z całego świata jako redaktor Naczelna CEO World Magazine.
W 2018 roku dostałam nagrodę Businesswoman and Life jako Lider w promocji Polski za granicą oraz nagrodę Ambasadora Przedsiębiorczości wśród kobiet organizacji FAAVM z Kanady. Prowadzona przez Milenę Gołdę Agencja Mag Press dostała w 2018 roku nagrodę z New York Award Program.
Wielokrotna stypendystka, w tym Rządu Hiszpańskiego na studia doktoranckie w Madrycie na Uniwersytecie Complutense de Madrid, studia na Akademii Dyplomatycznej w Wiedniu w połączeniu z MA z John Hopkins University, stypendystka Akademii Dyplomatycznej w Madrycie i Organizacji Narodów Zjednoczonych. Absolwentka UW Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Stosunków Międzynarodowych gospodarczo politycznych. Biegle władam angielskim, hiszpańskim i niemieckim.

Mam duszę nomada, kocham podróżować, pasjonuje mnie rozwój osobisty i psychologia. Uczyłam się na kursach u m.in Anthoniego Robbinsa, Harva Eckera, Louise Hay, Jacka Cantfielda, Marisy Peer etc.
Milena Gołda to przede wszystkim dziewczyna z Gór Świętokrzyskich, która nie bała się marzyć i sięga po gwiazdy. Kocha ludzi i ludzie kochają ją.
Jako mentor życiowy i biznesowy w przeciągu ostatnich 10 lat pomogłam ponad 30 000 osobom przejść wyżej i rozwinąć skrzydła zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej.

Prowadzę szkolenia „ Odkryj klucze do szczęścia i szczęśliwego życia”, „ Jak znaleźć balans i równowagę w życiu. Odkryj w sobie mistrza Zen”, „Bogactwo bez limitu. Jak zbudować wolność finansową”, „Bądź tu i teraz. Nauka uważności w życiu”, „ Ulecz swoją duszę- ulecz swoje ciało”, „Sztuka negocjacji”, „Sztuka sprzedaży”, „Protokół dyplomatyczny dla każdego”. Prywatnie czytam zawsze w drodze, w samolocie lub w pociągu pochłaniam kolejną książkę. Lubię też sport, pływanie, taniec. Pasjonuje mnie ezoteryka i nauka o szeroko pojętej energii.

Więcej o moich kursach na www.milenagolda.pl

Jeżeli potrzebujesz mentora jestem tu dla Ciebie.
Twoja,
Milena Anna Golda