Ponad 10 lat pracy poza Polską w ponad 30 krajach nie zmieniło mojej dumy z naszej kultury, historii.
Zauroczenie zagranicą było chwilowe ale miłość to uczycie na całe życie mimo wszystko.

Tak, jestem Polką i jestem z tego dumna.
Jeżdżąc po świecie zawsze czułam się ambasadorem Polski.
Promuję nasz kraj i polskie firmy gdziekolwiek jestem.
Cieszę się, że stereotypy Polski i Polaków ulegają zmianom i coraz częściej nasze produkty i firmy są kojarzone z wysoką jakością.
Pamietam jak pierwszy raz byłam na Manhattanie i zobaczyłam nasz salon firmy #Inglot. Cieszyłam się jak mała dziewczynka. Wiem, że to też było marzenie właściciela firmy Inglot aby mieć swój salon w międzynarodowym sercu mody i finansów.
Pamietam jak pracując na Karaibach mogłam kupić produkty firmy #Sante.
W Hiszpanii kupowałam kieliszki firmy #Krosno.

Pracując od wielu lat z rządem i firmami prywatnymi, przeprowadzając setki wywiadów z naszymi przedsiębiorcami widzę, że polskie firmy są głodne sukcesów przez duże S, w tym sukcesów międzynarodowych.

Stąd pomysł na książkę, „Zwykli, niezwykli. Historie biznesowe ludzi sukcesu i polskich marek” oraz Gali Top Polish Brands i przez to promocji Polskich marek, liderów polskiej gospodarki.

Zapraszam Ciebie niezależnie czy prowadzisz małą czy większą firmę – masz szansę na zdobycie prestiżowej nagrody na Gali Top Polish Brands organizowanej wraz z CEOWORLD Magazine 6 marca w Hotelu Bristol.

Weź udział!
1 Edycja Konkursu to szansa na wygranie statuetki oraz wzięcie udziału w książce „Zwykli, niezwykli. Historie biznesowe ludzi sukcesu i polskich marek!

Dołącz do najlepszych!
Pozostaw nam kontakt do siebie, a odezwiemy się i porozmawiamy o tym, jak możesz dołączyć do grona uczestników i laureatów.

Wasza,
Milena Anna Golda
Redaktor Naczelna
CEOWORLD Magazine
Prezes
Mag Press Agency
Top Polish Brands