Forum Ekonomiczne w Krynicy

Miałam zaszczyt u boku największych autorytetow z całego świata w tym Ministrów Gospodarki, Premierów, Prezesów największych światowych firm, brać udział w panelach dyskusyjnych o nowych trendach w ekonomii światowej, przyszłości inwestycji zagranicznych i budowie wizerunku krajów i firm na Forum Ekonomicznym w Krynicy.

Mówiliśmy o impact investing, poprawie konkurencyjności krajów i firm, budowie wizerunku i budowie zaufania dla rządów.
Rzadko bywa na Forum w Krynicy, aby tego typu panele cieszyły się aż tak dużym zainteresowaniem. Miałam wywiady
z telewizją z Polski, Stanów Zjednoczonych i z Ukrainy. Wszystkie miejsca były zajęte i było wiele pytań od publiczności.
Lubię wyzwania i kocham występować publicznie na scenie. W trakcie panelu trzeba dodatkowo skupić się na wypowiedziach innych autorytetów z branży, szybko i trafnie zareagować co jest nie lada wyzwaniem ale jest to też intelektualnie stymulujące.
Szczególnie jeżeli rozmowa odbywa się po polsku i po angielsku.

Bardzo cieszy mnie to, że mój udział na forach, konferencjach i szkoleniach inspiruje innych do działania.
Ty też możesz się tego nauczyć ode mnie jak budować swoją markę i występować publicznie. Jak radzić sobie ze stresem przed wystąpieniem. Zapraszam na moje szkolenia i konsultacje.

Dziękuje za wszystkie dobre słowa od Was po Krynicy po udziale w 3 panelach i kilku wywiadach. Mój wyjazd do Krynicy zakończył się sukcesem.

Milena Golda
Milena Gołda – doradca życiowy i biznesowy
www.milenagolda.pl
www.magpressagency.pl
608098388
mg@magpressagency.pl