Gala i Forum ” 7 Kluczy do Sukcesu”

Mamy przyjemność poinformować, że redakcja międzynarodowego magazynu CEOWORLD zdecydowała się zorganizować Forum Biznesu – 7 kluczy do sukcesu – pierwsze Forum Biznesu w Polsce połączone z Galą Diamenty Biznesu 2020 i wydaniem książki “7 kluczy do sukcesu”.
Będzie to popołudnie pełne unikatowej wiedzy, innowacyjnych narzędzi oraz rozmów z ciekawymi osobami z całej Polski i nie tylko.

Jeżeli jesteś osobą, która szuka możliwości dalszego rozwoju, okazji do robienia biznesu, możliwości poznawania wartościowych osób z którymi można realizować nawet najodważniejsze cele i projekty to Forum Biznesowe “7 kluczy do Sukcesu” będzie idealnym miejscem.

Wierzymy, że odpowiednie proaktywne osoby z jednej strony tworzą otoczenie stające się katalizatorem rezultatów, a z drugiej strony są fundamentem stabilnego biznesu.

W tak konkurencyjnej gospodarce trzeba działać szybko i sprawnie, wykorzystywać każdą możliwość wejścia na wyższy poziom, otaczać się sprawczymi liderami i uczyć się od najlepszych ekspertów na świecie. Jak mawia Waren Buffet, jeden z najbogatszych ludzi “Poznaj zasady gry i graj najlepiej jak potrafisz”.

W marcu wydaliśmy książkę “Zwykli, Niezwykli – Historie Polskich Marek. Kolejną książką pod redakcją Mileny Gołdy będzie „7 kluczy do sukcesu” – publikacja biznesowa w formie serii wypowiedzi prezesów i właścicieli polskich firm nt. kluczy do sukcesu budowy firmy.
Jest to propozycja skierowaną do ludzi biznesu, a także osób interesujących się ekonomią oraz historiami powstania i rozwoju polskich marek.

FORUM BIZNESU będzie podzielone na 4 panele w każdym po 7 panelistów. Tematy paneli to:

1. Przywództwo
2. Innowacje
3. Rozwój biznesu
4. Negocjacje
5. Planowanie i inwestycje
6. Mentoring i rola lidera
7. Marketing – zarządzanie marką
FORUM BIZNESU – 7 KLUCZY DO SUKCESU Odbędzie się w godzinach 15:00 – 19:00 ( z przerwą networkingowa) będzie połączone z inauguracją publikacji “7 Kluczy do Sukcesu” UROCZYSTAGALA DIAMENTY BIZNESU 2020 w godzinach 20:00 – 23:00 Ilość Gości: 120 osób Układ Sali: Bankietowy (okrągłe stoły + bufet) Gala odbędzie się 23 października 2020 roku w Hotelu Bristol w Warszawie.
Obecność na Gali zadeklarował Książę Urlik Poniatowski i przeznaczy obraz na licytację dla Krzysia i Zbysia Walerych oraz dla Leosia Frej. Wstępnie Pan Urlik zadeklarował zorganizowanie wystawy swoich obrazów.
Mamy deklarację Pana Zygmunta Chajzera, że poprowadzi naszą Galę oraz Pan Maciej Orłoś wystąpi na jednym z Paneli . Galę uświetni występ Anny Bakalarskiej. Mamy wstępne potwierdzenie pokazu mody Diany Walkiewicz.
Publikacja „ 7 kluczy do sukcesu” przygotowana we współpracy z magazynem CEOWORLD, będzie serią wypowiedzi nt. ekonomii oraz przedsiębiorczości m.in. prof. Orłowskiego, pani dr Eris, Polskiej Agencji Przedsiębiorczości czy twórcy Forum Ekonomicznego w Krynicy. Dzięki bezpośrednim rozmowom z przedsiębiorcami i ekspertami, którzy reprezentują polskie marki, opracujemy przegląd informacji dotyczący zmian w Polsce oraz kompendium motywacji i inspiracji biznesowej.

Szukasz możliwości rozwoju swojego biznesu lub poszerzenia swojej działalności o perspektywiczne i dochodowe branże?
Interesują Cię wartościowe kontakty biznesowe?
Szukasz otoczenia w którym Twój biznes będzie mógł rozwijać się jeszcze szybciej?
Jeśli tak, to Forum Biznesu “7 Kluczy do Sukcesu” jest właśnie dla Ciebie.