„I had a dream…”
Miałam sen o dalekich krainach, o ciekawych ludziach…
Miałam sen o tym, że moje życie ma wyższy cel i sens…
Miałam sen o tym, że rozwijam się, inspiruje innych i po prostu jestem szczęśliwa…

Symbolem tego snu niech będzie zdjęcie z Forum Ekonomicznego z Krynicy z września z tego roku gdzie byłam prelegentką na 3 panelach. To zdjęcie oddaje dosłownie chwilę spokoju, radości, spełnienia i zadowolenia z tego gdzie jestem i co robię.
Realizuję się od prawie 20 lat jako ekspert od budowy wizerunku krajów, firm i marek osobistych ale także ekspert od inwestycji zagranicznych. Tworzę strategie dla rządów ale też małych i średnich firm.

Stąd dostałam zaproszenie do 3 paneli na nasze polskie Davos. To moja pasja i powołanie.
Od 2 tygodni pracuję nad moim nowym projektem książką pod moją redakcją „Zwykli, niezwykli. Historie biznesowe ludzi sukcesu i polskich marek.” Będzie to zbiór wywiadów plus mój tekst jak budować swój brand. Bohaterami będziecie Wy nie ja. Stad forma serii wywiadów z Wami, przedstawienie waszych historii.
Wydanie tej książki będzie połączone z Galą Top Polish Brands. Głównym patronatem obejmie galę i książkę CEOWORLD Magazine. Mamy też deklarację patronatu z Chilli Zet.

Dwa tygodnie i dzieją się cuda.
Już 8 wywiadw i 8 wspaniałych historii biznesu i inspiracji.
Na Charytatywnej Gali Arystokracji poznałam wspaniałych ludzi i między innymi człowieka o dużym sercu Księcia Urlika Poniatowskiego. Dzięki temu spotkaniu do Gali Biznesowej Top Polish Brands dodamy aspekt charytatywny i przeznaczymy środki na turnus dla dzieci niepełnosprawnych z Krosna. Razem tworzymy wspaniałą książkę i Galę. Tworzymy też historie i łączymy cudownych ludzi. Jeżeli masz historię sukcesu swojego lub swojej firmy, którą chciałbyś się podzielić i być partnerem naszej publikacji zapraszam Was do współpracy.

Napisz do mnie. Wyślę Ci więcej informacji prywatnie.

Wasza,
Milena Golda
www.milenagolda.pl
www.magpressagency.com
mg@magpressagency.com