Miałam przyjemność brać udział w panelach dyskusyjnych o nowych trendach w ekonomii światowej, przyszłości i trendach w inwestycjach zagranicznych, budowie wizerunku krajów i firm na Europejskim Forum Biznesu i Inwestycji. Dziękuję Oldze Fleming za zaproszenie.

Lubię wyzwania i kocham występować publicznie na scenie. W trakcie panelu trzeba dodatkowo skupić się na wypowiedziach innych autorytetów z branży, szybko i trafnie zareagować co jest nie lada wyzwaniem, ale jest to też intelektualnie stymulujące. Szczególnie jeżeli rozmowa odbywa się po angielsku.

Od 20 roku życia występuję na scenie i całe życie się uczę. Uczę się teraz od najlepszych, moim mentorem jest Richard Tan z Success Resources i wielu innych. Bardzo cieszy mnie to, że mój udział na forach, konferencjach i szkoleniach inspiruje innych do działania.

Mam zaszczyt poinformować też, że od października zaczynam nowy etap, będę wykładowcą w Szkole Głównej Managerskiej w Collegium Humanum. Dziękuję Rektorowi Pawłowi Czarneckiemu za zaufanie. Niebawem opowiem więcej o naszej współpracy.

Ty też możesz się nauczyć ode mnie jak budować swoją markę osobistą, firmową i występować publicznie.

Milena Golda
Milena Gołda – doradca życiowy i biznesowy
www.milenagolda.pl
www.magpressagency.pl
mg@magpressagency.pl