O mnie

Od około 20 lat z sukcesem prowadzę agencję medialną Mag Press Agency.

M_Golda
M. Golda

Wiedza

Przeprowadziłam tysiące wywiadów z Prezydentami, Premierami, Ministrami, miliarderami i milionerami, prezesami ogromnych światowych firm. Odkryłam co powoduje, że ludzie odnoszą sukces, jakie mają przyzwyczajenia i jakie blokady w drodze do sukcesu.

Pracowałam w ponad 30 krajach na 5 kontynentach. Te kraje to między innymi: Grecja, Cypr, Austria, Hiszpania, Portugalia, Gruzja, Azerbejdżan, Namibia, Gwinea, Wielka Brytania, Ameryka, Trynidad i Tobago, Luksemburg, Szwajcaria, Egipt, Maroko, Dubaj, Barbados, Malezja, Malawi, Gwatemala, Polska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Maroko.

Sięgam po więcej w życiu i biznesie

Doświadczenie

Od 11 lat jestem współwłaścicielką magazynu online CEO World Magazine. Wielokrotnie występowałam na konferencjach inwestycyjnych, dla start upów oraz na konferencji Frost and Sullivan przed 800 prezesami z całego świata jako redaktor naczelna wspomnianego magazynu.

W 2018 roku dostałam nagrodę Businesswoman and Life jako lider w promocji Polski za granicą oraz nagrodę Ambasadora Przedsiębiorczości wśród kobiet organizacio FAAVM z Kanady. Agencja Mag Press dostała w tym samym roku nagrodę New York Award Program.

Wykształcenie

Byłam wielokrotną stypendystką – w tym Rządu Hiszpańskiego na studiach doktoranckich w Madrycie na Uniwersytecie Complutense de Madrid, odbyłam studia na Akademii Dyplomatycznej  w Wiedniu w połączeniu z MA z John Hopkins University, stypendystka Akademii Dyplomatycznej w Madrycie i Organizacji Narodów Zjednoczonych. Ukończyłam UW na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Stosunków Międzynarodowych gospodarczo politycznych. Biegle władam angielskim, hiszpańskim i niemieckim.

Zainteresowania

Mam duszę nomada, kocham podróżować, pasjonuje mnie rozwój osobisty i psychologia. Uczyłam się na kursach u m.in. Anthoniego Robbinsa, Harva Eckera, Louise Hay, Jacka Cantfielda, Marisa Peer etc.  

Zawsze mam przy sobie książkę, którą pochłaniam w samolocie lub w pociągu…