Pokochaj siebie

💚Zaczęłam pisać ten tekst lecąc do Kenii po bezsennej nocy…

Byłam o krok od spełnienia jednego z marzeń zwiedzanie Kenii i powrót na mój ukochany kontynent do Afryki .

🦋Długo myślałam i pracowałam nad kursem „POKOCHAJ Siebie” to robiłam i robię od ostatnich 3 lat nauczyłam się stawiać zdrowe granice, szanować i rozpieszczać. Transformacja stała się po 3 lata temu po śmierci taty i mamy. Oswoiłam się ze śmiercią, nabrałam ogromnego szacunku do życia i zdałam sobie sprawę, że powtórki nie będzie. Długo uciekałam w prace, naukę, zaspokajając potrzeby innych ale zapomniałam w tym o Sobie. Po 3 latach poprzez dziesiątki kursów, setki książek, studia psychologiczne, terapie odnalazłam swoje potrzeby, spokój, szczęście i mogę sama dać sobie uwagę i miłość, której nie dostałam jako dziecko. Kiedy Ty się zastanawiałeś czego chcesz i czego pragniesz? Przez ostatnie 10 lat przeprowadziłam ponad 30 000 konsultacji z Wami. Przez Wasze historie ale też zmianę swojego życia chcę dać Wam szansę transformacji. Nie ważne czy masz 30,40, 50 czy 60 lat nigdy nie jest za późno na zbudowanie swojego szczęścia. Według badań uniwersytetu Harvarda na poczucie szczęścia wpływają nasze relacje z innymi ludźmi. Dlaczego nie wychodzą nam relacje ? Czujemy się nie wystarczająco dobrzy, nie godni kochania. Nasze kody miłości kształtują się w wieku 2-7 lat. I tu doświadczamy największych traum. Bo jak mamy kochać jeżeli w Polskich rodzinach brakuje miłości. Jeżeli co druga osoba jest dorosłym dzieckiem alkoholika. W takich rodzinach się kłamie, manipuluje, zakopuje pod dywan. Często dzieci nie były owocem miłości, a wpadki. Tak jak to było u mnie. Nie byłam chcianym dzieckiem. Zresztą nie raz miałam mówione, że jestem „Wpadką”. Mama była w cięży i siostra też. Gdy byłam mała bardziej byłam jak kwiatek w domu, który trzeba podlać aby nie usechł. Rodzice kochali mnie jak potrafili nie umieli inaczej. Dawno im wybaczyłam., Często dorastaliśmy w domu gdzie nie było miłości, nie było czułości, dzieci były to tak miało być. A Ty nie czułeś się jak mebel w domu? Często rodzice nie potrafili nam dać miłości, czułości bo sami tego nie dostali. Ale jesteś już dorosły/a i możesz zająć się sobą. Stąd powstał mój kurs aby ulepszyć swoje życie.

❤️Kurs będzie składał się z 8 tygodni i 8 części transformacji i prawie 50 godzin live e tajnej grypie na Facebooku i Youtube. Co przerobisz?

1. Jak poradzić sobie z odrzuceniem ?

2. Jak wzmocnić poczucie ze jestem wystarczająco dobry/a?

3. Jak poznać czego potrzebuje?

4. Co ja z tego mam ?

5. Jak angażuje się w relacje ?

6. Jak otworzyć się na miłość ?

7. W tym jak pracować z czarą serca?

8. Jak pokochać swoje wewnętrzne dziecko ? Czy warto pokochać siebie?

Warto bo wtedy możesz prawdziwie słuchać głosu serca i budować zdrowe relacje bez toksyczności i na bazie szacunku i zaufania. Jakie marzenie chcesz spełnić już dziś Ty? Zacznij od pokochania siebie i dania sobie szansy przejścia przez proces ze mną na bazie życia, praktyki nie tylko teorii jak to wieku coachów robi. Zapraszam do zapisów na kurs każdego dnia grupa mam się rozrasta. Proszę udostępnij ten post.

Dziękuje Ci. Mila 💚