Silna marka jako lokomotywa biznesu- kursy

Mam przyjemność poinformować, że rozpoczęłam rekrutację do Programu Mentoringowego „Akademia Silnej Marki z Mileną Gołdą” oraz na kurs 4 h online 17 kwietnia w prywatnej grupie na FB.

Nazywam się Milena Gołda, mam prawie 20 letnie doświadczenie biznesowe, przede wszystkim w budowaniu marek krajów na skalę międzynarodową. Pracowałam z ponad 30 rządami i z ponad 400 firmami, proponując im najlepsze rozwiązania przy budowaniu silnej, stabilnej i godnej zaufania marki.
Wierzę, że nauka od ekspertów – praktyków gwarantuje mierzalne rezultaty i krótszą drogę do sukcesu. Dzięki temu programowi unikniesz 90% błędów, oszczędzisz czas, pieniądze i nerwy.

Jak zbudować silną markę i produkty online? Dowiesz się biorąc udział w moim programie!

Oferuję Ci możliwość skorzystania z mojego unikalnego doświadczenia. Jestem praktykiem biznesu i kobietą sukcesu, która osiągnęła swoje cele biznesowe, działając na wielu rynkach międzynarodowych.
W 2018 roku, dostałam nagrodę Lidera Promocji Polski na Świecie. W 2020 roku zorganizowałam Galę Top Polish Brands w Hotelu Bristol dla 170 przedsiębiorców promując polskie firmy. Towarzyszyło temu wydanie publikacji „Zwykli, niezwykli. Historie biznesowe ludzi sukcesu i polskich marek”.

Celem działań z zakresu personal branding jest zmiana lub poprawa sposobu postrzegania nas przez otoczenie. Spójny, wiarygodny i inspirujący dla innych wizerunek przekłada się na wzrost samooceny i postrzegania własnych możliwości, a przez to przyczynia się do osiągania sukcesów zawodowych.
Mój autorski program doradztwa w zakresie personal branding’u zakłada długofalową współpracę, której istotą jest przygotowanie i realizacja indywidualnej strategii marki osobistej. Program ten stworzyłam w oparciu o wieloletnie doświadczenie i szeroką, stale pogłębianą wiedzę z wielu dziedzin.

Zapraszam na mentoring i kurs online,
Milena Gołda

www.milenagolda.pl
Milena Gołda – doradca życiowy i biznesowy