Spotkanie- Russell Brand

To było niesamowite doświadczenie być na kolacji ze znanym angielskim aktorem, komikiem i działaczem społecznym Russell Brand i posłuchać jego wizji o życiu, społeczeństwie.
Pięknie powiedziane: „Co nas definiuje, to rzeczy, które wszyscy dzielimy: miłość, jedność, wspólnota”.

„Kiedyś musimy rozpoznać, że wewnątrz nas istnieją nieskończone możliwości połączenia ze wszystkim. […] Kiedy modlę się lub medytuję, widzę nieskończoną twórczą siłę, która daje życie wszystkim zjawiskom i kieruje całym życiem i mówię: „Możesz przejść przez mnie?” […] Zgaduję, że ostateczną prawdą jest jedność, że wszystko jest iluzją, że tymczasowo okupujemy te ciała marionetek. Wierzymy tak mocno w naszą tożsamość, w nasz indywidualizm, i mówię to trochę jako egoista. Jestem osobą, która wierzy w swój indywidualizm i w swoją tożsamość. Ale głęboko w środku wiem, że te rzeczy są tymczasowe. I co jest ważne, co nas definiuje, to rzeczy, które wszyscy dzielimy: miłość, jedność, wspólnota”

Jestem w trakcie czytania jego książki podzielę się z Wami przemyśleniami.
Dziękuje mojemu partnerowi Success Resources za możliwość poznania Russela. Od pół roku współpracuję z założycielami SR z Richardem i Veroniką i szykują mnie na światowe sceny.

Miedzy innymi będę na #10000WomanSummit.

Bo zawsze inspirowałam, wspierałam i motywowałam kobiety.
Bo kobiety sukcesu wspierają inne kobiety i podają im dłoń w drodze na ich własny prywatny szczyt.

Wasza,
Milena Anna Gołda