Spraw sobie prezent – to działa

Kiedy ostatnio Ty zrobiłaś/zrobiłeś sobie prezent?  Często spotykam ludzi, którzy kochają dawać prezenty, ale nie umieją przyjmować. Sama pracowałam nad tym latami, aby nauczyć się przyjmować „prezenty” od życia.  Często myślisz, że Ci się nie należy, że nie jesteś wart lepszej pracy, partnera, sytuacji finansowej. 

Jesteś w błędzie. 

Jesteś wystarczająco dobra/dobry taki jaki jesteś. I masz świecić jak diament. 
Tylko budując zdrową pewność siebie i pozbywając się blokad z naszej podświadomości jesteś „kuloodporny” i możesz realizować w pełni swój potencjał. 

Nasze wewnętrzne fałszywe przekonania są jak zagrabiony strych, nie pamiętasz, co się na nim znajduje. Jedynie sprzątając go i pozbywając się negatywnych wzorów jesteś w stanie iść dalej i sięgać wyżej. 

Kurs „Ulecz swoją duszę- ulecz swoje ciało” pomoże Ci pozbyć się raz na zawsze autodestruktywnych uczuć i emocji, takich jak zazdrość, uraza, nienawiść, gniew, strach.
Odczuj piękne uczucie wybawienia, uczucie lekkości i zadowolenia.

Oczyści twoje życiowe blokady, z powodu których jesteś chory, zrozpaczony, samotny, bezskuteczny, bez powodzenia.  Dzięki medytacjom wejdziemy głęboko w Twoją podświadomość i nauczysz się kochać, akceptować siebie.

Wzbogać swoje życie o pomoc międzyludzką, pozwól sobie na sukcesy zawodowe i finansowe, takie, jakich do tej pory jeszcze nie znałeś. Możesz sam, każde swoje życiowe niepowodzenie oczyścić. Możesz przebaczyć sobie i innym bez innych. Nie pomiń swojej własnej nienawiści do siebie samego. Nienawiści, która nieuchronnie, bezwarunkowo towarzyszy Tobie. Przy pomocy środków przekazu, jak radio, telewizja czy Internet, jesteśmy bombardowani fałszywymi zasadami życia. Najgłośniejszymi informacjami są zawsze te złe, smutne, tragiczne przekazy. Rzadko podawane są informacje dobre, wesołe, w których zachwala się czyjeś postępowanie. Te ostatnie budują w nas miłość, chęć życia i tworzenia.

Jeżeli chcesz nauczyć się przyjmować „prezenty życia” zapraszam Cię na sesje ze mną lub kurs indywidualny, gdzie zidentyfikujemy te przekonania, pozbędziemy się ich i wprowadzimy nowe kody.  Dzięki tej „kamizelce kuloodpornej”, którą Ci założę będziesz mógł realizować swój potencjał.