Czym są pieniądze?

Pieniądze i zdrowe finanse pozwalają mi osiągnąć stabilizację, poczucie bezpieczeństwa i spokój wewnętrzny. Pamiętam, że jako biedna studentka musiałam zarządzać ograniczonym budżetem i czasem zastanawiałam się czy posiadane pieniądze wydać na bilet, czy jogurt.

Gdy zarabiałam już wysokie sumy, popadłam w pułapkę wydawania  wszystkiego co udało mi się zarobić.

Bałam się zarabiać więcej, bo moje blokady powodowały, że obawiałam się powiększenia swoich dochodów. Strach przed tym, że duże pieniądze oznaczają samotność przeważył. Dzięki radom mojego mądrego taty biznesmena, kursom Harva Eckera i wielu innym nauczyłam się zarządzać pieniędzmi tak, aby to one nie rządziły mną. „Zbuduj swoje bezpieczeństwo finansowe” to kurs indywidualny skierowany do każdej osoby, która chce nauczyć się lepiej zarządzać pieniędzmi.

Czy umiesz oszczędzać? Czy planujesz jakieś inwestycje? A może pieniądze przeciekają Ci przez palce?

Chcesz dowiedzieć się, jakie masz blokady na bogactwo i bezpieczeństwo finansowe? Ten kurs – 2 dniowy (16 godzin lekcyjnych) lub jednodniowy (8 godzin lekcyjnych) zidentyfikuje Twoje blokady na obfitość.

Pomogę Ci się ich pozbyć, zaopatrzę Cię w konkretne narzędzia, abyś mógł nauczyć się rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Tych ważnych zasad nauczyłam się na wielu kursach, w które zainwestowałam kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ta wiedza umożliwiła mi zarobić mój pierwszy milion i zainwestować go w nieruchomości.

Pamiętam, jak żyłam od pierwszego do pierwszego i stale towarzyszył mi strach … teraz mam wewnętrzny spokój i siłę. Dzięki mojemu strategicznemu myśleniu zdobywcy osiągnęłam wszystko, co chciałam, a co wcześniej było niemożliwe.

Zapraszam zainteresowane osoby na moje szkolenie „Bogactwo bez limitu”.