„The Report Poland 2019”

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że redakcja międzynarodowego magazynu CEOWORLD zdecydowała się wydać w jesienią 2019 już 10 edycję raportu o Polsce dla inwestorów „The Report Poland 2019”. Tworząc nasze publikacje opieramy się na bezpośredniej współpracy z ekspertami i przedsiębiorcami, którzy podzielili się swoją wiedzą na temat klimatu inwestycyjnego w Polsce.
„The Report Poland 2019” to propozycje dla biznesmenów szukających nowych rynków w celu rozwoju swojej działalności. Publikacje te mają za zadanie przybliżenie charakterystyki naszego kraju, jego ekonomii, gospodarki, atrakcyjnych regionów oraz pokazują możliwość zaplanowania czasu wolnego. Nasze publikacje skupia się na przedstawieniu klimatu inwestycyjnego oraz bazy turystycznej Polski przydatnej ludziom świata biznesu. Ponadto pragniemy przedstawiać informacje dotyczące możliwości ulokowania inwestycji w danych regionach, miastach oraz specjalnych strefach ekonomicznych.

Przygotowywane we współpracy z magazynem CEOWORLD, PAIH oraz z Ministerstwem Gospodarki „The Report Poland 2019” stanowi połączenie serii artykułów, wywiadów z analizami ekonomicznymi oraz informacjami praktycznymi, z których skorzystają przedsiębiorcy zainteresowani inwestycjami w Polsce. Dzięki prezentacji wywiadów z Ministrami, Ambasadorami, Marszałkami Województw, Prezydentami Miast oraz Prezesami firm, jest narzędziem zarówno dla osób odbywających podróże biznesowe po Polsce, jak i dla podmiotów chcących zaprezentować swoje regiony, miasta oraz przedsiębiorstwa jako istotne elementy krajobrazu inwestycyjnego Polski.

„The Report Poland 2019” o planowanym nakładzie 15 000 egzemplarzy rocznie, będą dostępne w sieciach salonów prasowych Empik, HDS na lotniskach, Salon VIP i salon Business lotniska Chopina, na dworcach, wśród uczestników największych (objętych patronatem medialnym przez CEOWORLD Magazine) targów i konferencji (między innymi Forum Ekonomiczne w Krynicy), w ambasadach, izbach przemysłowo-handlowych, jak także online na stronie CEOWORLD Magazine (miesięcznie ponad 20 milionów wizyt on-line).
Ponadto magazyn CEOWORLD Magazine oraz Mag Press Agency podpisali współpracę z Council of Foreign Relations w Nowym Jorku oraz International Council of Human Rights, Arbitration, Politics and Strategic Studies.
Czytelnicy CEOWORLD Magazine pochodzą w 49% z USA (Nowy Jork, Kalifornia), w 21% z Europy (Wielka Brytania, Niemcy, Francja)i w 17% z Azji i Środkowego Wschodu (Indie, Dubaj).

http://ceoworld.biz/ceo/special-reports

Od 2012 roku nawiązaliśmy również współpracę z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Nasze publikację są dostępne do pobrania na stronie PAIiIZ pod adresem:

The Report Poland 2013:
http://www.paiz.gov.pl/files/?id_plik=20081

Investor’s Guidebook to Poland:
http://www.paiz.gov.pl/files/?id_plik=20799

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w naszej publikacji.
Przy każdej z opcji promocji dodatkowo dostaną Państwo prezentację online na stronie magazynu CEOWORLD Magazine o wartości 5000 USD online.
Zapraszamy do współpracy!

Milena Golda
Redaktor Naczelna
CEOWORLD Magazine
ceoworld.biz

Prezes
Mag Press Agency
Oficjalny Reprezentant na Polskę
FOREIGN POLICY
Tel: 0048 608 098 388
mg@magpressagency.com
www.magpressagency.com
https://foreignpolicy.com