Twoje światło

Nie pozwól aby inni gasili Twoje światło, bo świeci za mocno i razi ich w oczy.

Od czasu kiedy byłam małą dziewczynką, szłam pod prąd. Zawsze szukałam okazji i nowych możliwości mimo, że ludzie których spotykałam na swojej drodze, próbowali mi kłaść kłody pod nogi.
Na studiach na Uniwersytecie Warszawskim jeden z profesorów był zazdrosny, ponieważ dostałam stypendium rządu Hiszpańskiego na studia doktoranckie, a on nie. Jako młoda dziewczyna dziwiłam się dlaczego tak mądry i wykształcony człowiek, z takim bagażem doświadczeń, chce zablokować mój rozwój. Poczucie jakie mam teraz: uczeń przerósł nauczyciela…nie udało mu się i skończyłam studia na Uniwesytecie Complutense w Madrycie z wyróżnieniem.

Otworzyło mi to drzwi na świat.
Gdybym wtedy pozwoliła mu się zablokować, co by było teraz? Na pewno nie byłabym w tym miejscu gdzie jestem.
Kolejny przykład to pewna kobieta z Karaibów. Chciała ona zniszczyć moją pracę nad konferencją, nad którą pracowałam z urzędem Premiera jednego kraju 9 miesięcy.
Skąd można mieć tyle zawiści i jadu aby starać się z całych sił zniszczyć prace wielu ludzi w tym ogrom mojej pracy. Udało się jej?
NIE.
Bo ja zawsze walczę o prawdę, dobro i sprawiedliwość.
Mimo, że to wymaga determinacji, odwagi, siły i po prostu wyjścia poza strefę komfortu.
Konferencja odbyła się na Manhattanie w Nowym Jorku we wrześniu 2014 i przyniosła wielu inwestorów do tego kraju, w tym miejsca pracy i polepszenie życia ludzi.
Czy pozwolę sobie komukolwiek zablokować mój cel i misje życiową jeżeli wierzę w to z całego serca ?
NIGDY.
Bo ja działam w poczuciu tego, że jest większy wspólny cel dla innych i dla mnie samej. Dzięki realizowaniu prawdziwej drogi naszego życia inspirujemy innych do takiego samego działania.
Bo nie byłabym zgodna z własnym wewnętrznym kompasem i samą sobą.
Bo nie pozwolę aby ludzie z kompleksami leczyli się moim kosztem ,stanęli mi na mojej drodze do rozwoju i mojej drodze życia.
Bo nie pozwolę aby inni gasili moje światło bo świeci za mocno i razi ich w oczy.

Tego samego Wam życzę.

Wasza,
Milena Anna Golda
Mentor życiowy i biznesowy
www.milenagolda.pl
mg@milenagolda.pl