Zamień słowa na czyny

Po burzy mózgów z kobietami biznesu stwierdzam fakt, który sprawdza się zarówno w życiu osobistym jak i w życiu zawodowym.
A tym hasłem dnia jest:
„Czyny mówią więcej niż słowa.”

Dlatego też ja dużo robię, a potem o tym mówię…
Bo gdy tyko mówisz co byś chciał lub co byś chciała, ale nie idzie za tym konkretne zmasowane działanie to marzenia zostaną w strefie marzeń.
Zatem jeżeli chcesz coś konkretnego osiągać to działaj, próbuj nawet jeżeli nie uda się coś na 100% za pierwszym razem, kolejnym razem będzie lepiej.

Pamiętam mój pierwszy program w telewizji TVN i strach co będzie, jeżeli nie będę wystarczająco dobra?
Autentyczność, merytoryka i praktyka, tysiące godzin ćwiczeń sprawiły, że mogę swoje programy na żywo prowadzić godzinami.
Teraz po każdym wystąpieniu w telewizji Polsat dostaję dziesiątki maili i wiadomości. Dziękujecie mi za motywacje, inspiracje i dawkę pozytywnej energii.

Pamiętam moje pierwsze negocjacje na skalę rządową z prezydentem Namibii. Udało mi się zrobić kampanię promocji w magazynach ekonomicznych takich jak Fortune, a także zaangażować Angeline Jolie, która właśnie wtedy urodziła tam dziecko, do promocji Namibii. Zdjęcia jej i jej rodziny w Namibii obiegły cały świat. Pamiętam jak zaleciłam to Minister Komunikacji tego kraju. Ona nawet nie znała tej aktorki.

Aby stać się dobrą negocjatorką wynegocjowałam tysiące umów.
Teraz chcąc zostać coraz lepszym mówcą będę mówiła ile będę mogła i gdzie będę mogła, bo praktyka czyni mistrza. Tak robił Antony Robbins i wielu innych najlepszych mówców na świecie. Dziękuję za przypomnienie tej cennej lekcji Katarzynie Dziubałce. Będziecie widywali mnie częściej na szkoleniach i scenach.

Więc jeżeli chcesz cokolwiek w życiu osiągnąć, niech Twoje czyny będą głośniejsze niż słowa.
Drogie Panie i Panowie DZIAŁAMY !!!

Wasza,
Mila
Milena Anna Golda
Mentor życiowy i biznesowy
www.milenagolda.pl
mg@milenagolda.pl